Haydicek

Adres

Alsancak, 1484. Sk. no:32/5, 35020 Konak/İzmir

Telefon

+90 546 499 38 38

İzmir Torbalı Oto Çekici

bornova oto çekici
bornova oto çekici
Haydiçek

Uygun Fiyatlarla İzmir Torbalı Oto Çekici

İzmir Torbalı Oto Kurtarma olarak 15 yılı aşkın tecrübemiz ve kaliteli uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz yolculukta başınıza ne geleceğini bilemezsiniz istenmese de başımıza talihsizlikler gelebilir ve bu talihsizlikler sizin vaktinizi alır eğer sizde vaktinize değer veriyorsanız doğru yerdesiniz.

7/24 İzmir Torbalı Oto Kurtarma

Yolda kaldıysanız ve yardıma ihtiyacınız varsa 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

15 Yıldır Araç Çekici Hizmeti

Tecrübemiz ile zor anlarınızda yanınıza hızlıca koşuyor ve araçlarınızı çekiyoruz.

Haydiçek

İzmir Torbalı Hızlı Oto Çekici

İzmir Torbalı Oto Kurtarma olarak hızlı ve uzman ekibimizle aracınızı ve sizin ise vaktinizi kurtarıyoruz. Aracınızla hareket halindeyken aracınız bozuldu, akünüz bitti veya kaza yaptınız bu durumlarda panik ve endişeli olabilirsiniz lakin İzmir Torbalı oto kurtarma sizin bu sıkıntılarınızdan kurtarmak için hazır bekliyor olacaktır yapmanız gereken sadece ACİL ÇAĞRI butonuna tıklamanız ve bizimle irtibata geçmeniz eğer bulunduğunuz yerle alakalı bir fikriniz yoksa telefon numaramıza Whatsapp aracılığıyla konum atarak bulunduğunuz yeri bizimle paylaşabilirsiniz hızlı bir şekilde orada olacağız.

 İzmir Torbalı Araç Çekici sizlere, yaz, kış demeden saatin kaç olduğunun önemi olmadan hemen sıkıntılı durumunuzdan sizleri kurtaracak ve sizlerin istediği özel bir konum varsa oraya ulaştıracaktır.

En İyi İzmir Torbalı Oto Kurtarma

Eğer aklınızda istediğiniz bir konum yok ise İzmir Torbalı Araç Çekici aracınızın tamiri için sizleri yetkili servis veya özel firmaya aracınızın tamiri için hızlı bir şekilde uzman ekibimiz yardımcı olacaklardır.

 Sizlerde yolda kaldıysanız ve bir an önce problemin halledilmesini istiyorsanız içiniz rahat bir şekilde bizlere güvenebilir ve İzmir Torbalı Oto Kurtarmayı arayarak bir an önce işinize, yolculuğunuza veya seyahatinize devam edebilirsiniz.

İzmir Torbalı Oto Çekici Telefon Numarası

Acil İzmir Torbalı oto çekiciye ihtiyacınız varsa hemen aşağıdaki telefon numarasınız arayın ve ekibimiz yanınıza gelsin.