Haydicek

Adres

Alsancak, 1484. Sk. no:32/5, 35020 Konak/İzmir

Telefon

+90 546 499 38 38

Bornova Oto Çekici

bornova oto çekici
bornova oto çekici
Haydiçek

Uygun Fiyatlarla Bornova Oto Çekici

Bornova’da yolda kaldınız, ya da aracınız bozuldu ya da yakıtınız mı bitti? Bornova oto çekici olarak 7/24 yardımınıza koşuyoruz. 15 yıllık Bornova Oto Çekici olarak, en uygun fiyatlarla en hızlı şekilde aracınızı çekiyor ve gerekli tüm işlemleri yapıyoruz. Bornova oto çekici hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sayfanın devamını okuyunuz.

7/24 İzmir Oto Kurtarma

Yolda kaldıysanız ve yardıma ihtiyacınız varsa 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

15 Yıldır Araç Çekici Hizmeti

Tecrübemiz ile zor anlarınızda yanınıza hızlıca koşuyor ve araçlarınızı çekiyoruz.

Haydiçek

Bornova Hızlı Oto Çekici

Firmamız Bornova en yakın çekici hizmetini 7/24 kar kış demeden sizleri zor durumda bırakmamak için 15 yıllık tecrübesi ile en hızlı şekilde yapmaktadır. Gece ya da gündüz farketmeksizin hangi saatte ararsanız arayın bir telefon ile bulunduğunuz adrese araç kurtarma ekibimiz gelmektedir. Sizi bulunduğunuz zor durumdan çekici hizmeti dakikalar içerisinde kurtarmakta ve aracınızı taşıma kaskolu şekilde servise çekmekteyiz. Bizi arayın ve Bornova Çekici imkanlarından sizde faydalanın.

Bornova Oto Kurtarma araç kurtarma hizmetleri vermektedir. Araç kurtarma işlerinde ortaya çıkan kaza, arıza ve yaşanan talihsizlikler durumunda araç ve şöförlerini trafikte içinde bulundukları kötü duruma çare olmak için verdiğimiz bir hizmettir.

İstenmeyen bir araç arızası veya olağan dışı bir kaza sonrası yolculuğu yarıda kalan müşterilerimiz oto kurtarıcı desteği için kaygı içerisinde olabilmektelerdir. Motor çalışmaması, akü bitmesi, elektrik aksam sorunları, ufak yahut büyük kazalar (üzücü olsa da), lastik patlaması, yakıt yetersizliği, sipariş edilen sıfır araç taşınması gibi konular Bornova çekici ve oto kurtarma isteğinde bulunulmaktadır. Aracın hangi sebepten dolayı arızalandığı, ve problemi tespit edebilecek ustanın bulunabilmesi, veya istediğiniz yere götürülmesinde Bornova oto kurtarma olarak sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Bornova Oto Kurtarma olarak, yolculuğunuzun geri kalanını kaliteli ve sorunsuz bir şekilde devam edebilmeniz için sizlerin hizmetinizdeyiz.

Bornova Oto Kurtarma

En uygun fiyatlarla Bornova Araç Kurtarma hizmetimiz vardır. Bornova’da aracınız nerede kalmış olursa olsun acil çağrı butonuna basarak bizimle irtibata geçtiğiniz zaman olduğunuz yere en hızlı şekilde oto çekici ve uzman ekip gönderilecektir.

Sizde panik yapmadan hemen sorununuzu çözmek için 0546 499 3838 numaralı telefonumuzu hemen tuşlayın Bornova oto kurtarma sıkıntısı çekmeden derdinize çözüm olalım.

Bornova Oto Çekici Ücretleri

Bornova oto çekici fiyat tarifesi bazı değişkenlere göre farklılık gösterebilmekle birlikte müşteri iletişim hatlarımızı aradığınızda size sorulan soruların cevaplarına göre belirli bir fiyat aralığı söylenerek işlemler başlatılmaktadır. İzmir oto çekici hizmetlerimiz aracın türüne bağlı olarak yönlendirilecek çekici aracın türüne, aracınızın bırakılacağı mesafeye ve aracınızın arıza durumlarına bağlı farklılaşan özel durumlarınıza göre değişim gösterebilmektedir. Firmamız çekici ücretlerini belirlerken şeffaf bir yaklaşım sergilemekte olup sürpriz masraflarla karşılaşmamanız için önceden ücret konusunda bilgi verilmektedir. Aracınızın arıza yaptığı lokasyondan bizleri aradığınızda İzmir oto çekici ücretlerimizle ilgili daha detay bilgiye sahip olabilirsiniz.

Haydiçek Bornova oto çekici firmamız, sizlerin emniyeti için güvenilir ve çözüm odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Bu bağlamda faaliyetlerini ve hizmet kalitesini sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde her daim geliştirmeyi kendine amaç edinen firmamızdan hizmet almak için firmamız ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Bornova Oto Çekici Telefon Numarası

Acil Bornova oto çekiciye ihtiyacınız varsa hemen aşağıdaki telefon numarasınız arayın ve ekibimiz yanınıza gelsin.