Haydicek

Adres

Alsancak, 1484. Sk. no:32/5, 35020 Konak/İzmir

Telefon

+90 546 499 38 38

İzmir Atatürk Mahallesi Oto Çekici

bornova oto çekici
bornova oto çekici
Haydiçek

Uygun Fiyatlarla İzmir Atatürk Mahallesi Oto Çekici

Atatürk mahallesinde yokuş çıkarken aracınız hararet yaptı veya virajı alamayıp bariyerlere çarpmış ve aracınızı hareket ettiremiyor olabilirsiniz panikle ne yapacağınızı düşünmenize gerek yok çünkü İzmir Atatürk Mahallesi Oto Kurtarma sizlerin yardım çağrınıza sadece bir telefon kadar uzaktadır.

7/24 İzmir Atatürk Mahallesi Oto Kurtarma

Yolda kaldıysanız ve yardıma ihtiyacınız varsa 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

15 Yıldır Araç Çekici Hizmeti

Tecrübemiz ile zor anlarınızda yanınıza hızlıca koşuyor ve araçlarınızı çekiyoruz.

Haydiçek

İzmir Atatürk Mahallesi Hızlı Oto Çekici

Güvenli ve kaliteli işçiliğiyle 15 yılı aşkın süredir hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. 

Uygun fiyatlı ve profesyonel ekibiyle sizlerin yardımına gelmek için hazırlar. Yapmanız gereken ACİL ÇAĞRI bölümüne tıklayarak bizlerle hemen irtibata geçmeniz ve sonrasında adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır ama bulunduğunuz yer ile alakalı bir fikriniz yok ise Whatsapp’dan bizlere konum atabilirsiniz.

Sonrasında İzmir Atatür Mahallesi Oto Kurtarma uzman ekibiyle aracınızı kurtarmak için yola çıkmış olacaktır, ekibimiz aracınızı güvenli bir şekilde kurtaracak ve sizlerin belirlediği konuma doğru hareket edeceklerdir eğer bir konum belirlemediyseniz aracınızın yetkili servisine veya özel bir firmaya tamiri için harekete geçilecektir.

Sizler aracınıza güvenseniz veya düzgün bir şekilde seyir halinde olsanız bile ummadığınız anda başınıza birçok şey gelebilir ve bunlar sizleri işinizden, gezinizden ve değerli vaktinizden alı koyar sizlerin de böyle talihsiz anlarda hızlı ve güvenilir bir çekiciye ihtiyacınız varsa İzmir Atatürk Mahallesi Oto Kurtarma sizlere uzman ekibiyle kaliteli bir hizmet vereceklerdir.

En İyi İzmir Atatürk Mahallesi Oto Kurtarma

Sizleri telaş ve endişe halinden kurtarıp gereken işlemlerin yapılacağından hiç şüpheniz olmasın. İzmir Atatür Mahallesi Araç Çekici olarak aracınızın ve sizlerin tekrar yollara dönmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağımız ve sizi bu durumdan kurtaracağımızdan emin olabilirsiniz.

İzmir Atatürk Mahallesi Oto Çekici Telefon Numarası

Acil İzmir Atatürk Mahallesi oto çekiciye ihtiyacınız varsa hemen aşağıdaki telefon numarasınız arayın ve ekibimiz yanınıza gelsin.